The-Deep-Web-contains-nearly-550-billion-individual-documents.

Kiedy zaczynamy funkcjonować w swoim więzieniu umysłowym, w swoich koncepcjach, w urojonej narracji opartej na paranoicznej wizji, że światem rządzi Zły Demiurg, Upadły Anioł czy Raptylska Agenda, albo Oświeceni Sataniści możemy po raz kolejny pozbyć się odpowiedzialności za udział w Spektaklu, wciąż i wciąż wskazywać winnych i przede wszystkim przestajemy zauważać, że sami stajemy się nośnikiem zła – poprzez swoje myśli, słowa i działania.

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. To jest właściwe nauczanie w tym Czasie. Ten świat tworzy się w każdej jednej chwili i dla mnie stanowi obraz nas wszystkich. To jest Chaos – zglobalizowany, przeładowany informacją i negatywnymi emocjami kolektywny umysł. Mamy wystarczająco dużo wolności by odkryć kim tak naprawdę jesteśmy i moim zdaniem mamy wystarczająco dobra w sobie by zmieniać samych siebie, czuć dobro – to widzieć dobro, widzieć dobro – to robić dobre, wartościowe rzeczy w swoim życiu, robić dobre rzeczy to zmieniać wizję życia. Stać się medium pozytywnej zmiany. Życzliwość, dobra wola. Ufność, że pod tym wszystkim jest miłość i zrozumienie. Czy mamy w sobie Pokój dla siebie i świata? Czujemy się jak ofiara spisku, czy ludzie, którzy mają zdolność tworzenia życia? Tutaj jest ten wybór, to nie jest polityka. To jest nasze życie. Nikt z nas nie ucieknie przed skutkami własnych działań.

Wszystkiego dobrego dla wszystkich.
Tych „dobrych” i tych „złych”.

Pokój.”

🏴‍☠️🎙PIRACKI SYGNAŁ NA OCEANIE ABSURDU PREZENTUJE:

🎧Muzyka w tle: David Charrier
Polecam stronę Davida: https://www.masterthehandpan.com

Tekst: http://wegekuchnia.com/2020/04/07/spisek-ignorancji

 

f45517a8c1002ced2779ca4c4fba0e79

„W tym wszechświecie postrzegamy czas linearnie. Ale istnieje przestrzeń czterowymiarowa, gdzie czas nie istnieje. Tam moglibyśmy nad nim panować… Zobaczylibyśmy… naszą czasoprzestrzeń spłaszczoną. Przypominałaby rzeźbę pokazującą wszystko, co kiedykolwiek miało miejsce. Świadomość poruszałaby się wzdłuż życia, jak wagoniki po torach. Wszystko poza naszym wymiarem… to wieczność, która przygląda się nam. Dla nas to kula, ale oni widzą…koło.”

Rust Cohle

Pokój.”
Room.”
Rzeczowniki
room
pokój

,

komnata

,

pomieszczenie
peace
pokój

,

spokój

,

pojednanie
apartment
apartament

,

pokój

,

izba
chamber
izba

,

komora

,

pomieszczenie
SAVE
CONTINUE
view saved words →
Nie tłumacz przez podwójne kliknięcie

Nie pokazuj przycisku floating button

Brak połączenia z Internetem
  • Dodaj do Rozmówek
    • Brak listy słówek dlaPolski -> Angielski…
    • Stwórz nową listę słówek…
  • Skopiuj
%d blogerów lubi to: